O nás

Spoločnosť bola založená v roku 2009 ako dcérska spoločnosť stavebnej spoločnosti na projekciu a výstavbu montovaných a murovaných domov ktoré realizujeme v rámci Slovenska prípadne blízkeho okolia.

Do dnešného dňa spoločnosť zrealizovala niekoľko desiatok kompletných montovaných, ale aj murovaných domov po celom území Slovenska. Svoju činnosť zameriavame na výstavbu montovaných rodinných domov,ale aj murovaných pričom zastrešujeme komplexne všetky potrebné práce a služby pri výstavbe preto je náš pracovný tím zostavený z viac ako 20 kvalifikovaných zamestnancov.

Vďaka odborne zaškoleným pracovníkom a ich neustálom kvalifikovaní v tejto oblasti garantujeme vysokú efektivitu a profesionalitu práce na najvyššej úrovni.

Naša spoločnosť ma hlavne pri montovaných domov vytvorenú chránenú unikátnu skladbu konštrukcie a izolácií jednotlivých časti montovaného domu tak, aby bola zabezpečená maximálna kvalita, využitie a samozrejme najvyžšia energetická trieda pri dobe realizácie na kľúč do 3 mesiacov.

Neváhajte nás osloviť ohľadom cenovej ponuky prípadne konzultácie o našich stavbách.

Vytvoríme Vám bezplatnú cenovú ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu