Elektroinštalácie bytov a domov | Instavex

Elektroinštalácie bytov a domov

Či už chcete prerobiť Vašu starú elektroinštaláciu, ale urobiť elektroinštaláciu v novostavbe sme pripravený vykonať pre Váš všetky potrebné práce. Vo väčšine bytov sú pôvodné hliníkové rozvody ktoré už dávno nespĺňajú aktuálne predpisy a záťažové stupne a preto je potrebné ich vymeniť za nové medene rozvody aj s novou ističovou skrinkou. Tá už obsahuje ako silnejšie a spoľahlivejšie ističe pre svetelné a zásuvkové rozvody tak aj prúdový chránič ktorí maximalizuje bezpečnosť elektriny vo Vašom byte alebo dome. Prerábky elektrických rozvodov realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okoli daných miest.

V dnešnej dobe sa používa v bytoch a domoch omnoho viac spotrebičov a elektroniky preto je na elektrický rozvod omnoho väčšia záťaž ktorú musí kabeláž a ističe uniesť.

Realizujeme:

  • Kompletné elektroinštalácie bytov a domov a objektov.
  • Demontáž pôvodných rozvodov a inštalácia novej kabeláže s vysekaním drážok a vyspravením drážok.
  • Montáž a zapojenie svietidiel, vypínačov a zásuviek.
  • Výmenu ističových skriniek.
  • Dodávku svietidiel, vypínačov a zásuviek, ističov, káblov, snímačov, senzorov.
  • Revízne správy.

Pre zhotovenie novej elektroinštalácie nie sú potrebné len certifikáty, ale aj skúsenosti a prax ktoré naša spoločnosť má. Máme všetky potrebné certifikáty pričom zabezpečujeme aj revízne správy ktoré vypracujeme na požiadanie.

Službu elektroinštalácie bytov a domov ponúkame až v 5 krajoch. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť napríklad aj obyvatelia v týchto mestách a obciach: Rosina , Hoste , Veľké Zálužie , Chvojnica , Plavé Vozokany , Žirany , Prievidza , Bratislava - Lamač , Dubová , Borcová , Horný Lieskov , Lomná , Konská , Bíňa , Koniarovce , Smolinské , Kamanová , Liptovská Štiavnica , Plavecký Peter , Veľké Borové , Hrachovište , Gáň , Nemčice , Sekule , Tepličky alebo Dolný Lieskov .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem