Diviacka Nová Ves - Maliarske práce | Instavex

Diviacka Nová Ves - Maliarske práce

Aj v lokalite Diviacka Nová Ves ponúkame maliarske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj maliarske práce ktoré realizujeme ako pre byty tak aj pre rodinné domy a administratívne priestory. Mnohí ľudia zdieľajú názor, že maľovanie a stierkovanie zvládne každý, ale nie je tomu tak. Je to do určitej miery umenie ktoré dotvára vzhľad celého bytu, domu a preto si na kvalite, prevedení a použitých materiálov treba nechať záležať.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame maliarske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Nitrianske Sučany , Horné Vestenice , Kanianka , Považská Bystrica , Dolná Mariková , Nová Dubnica , Čachtice , Dubodiel , Lysá pod Makytou , Skalka nad Váhom , Partizánske , Bohunice , Cimenná , Modrová , Adamovské Kochanovce , Klieština , Koš , Chocholná - Velčice , Jasenica , Častkovce , Omastiná , Dolná Súča , Uhrovské Podhradie , Radobica , Veľké Chlievany alebo Zliechov .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem