Jablonec - Maliarske práce | Instavex

Jablonec - Maliarske práce

Aj v lokalite Jablonec ponúkame maliarske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj maliarske práce ktoré realizujeme ako pre byty tak aj pre rodinné domy a administratívne priestory. Mnohí ľudia zdieľajú názor, že maľovanie a stierkovanie zvládne každý, ale nie je tomu tak. Je to do určitej miery umenie ktoré dotvára vzhľad celého bytu, domu a preto si na kvalite, prevedení a použitých materiálov treba nechať záležať.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame maliarske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Bratislava - Rača , Kostolná pri Dunaji , Hrubá Borša , Malinovo , Bratislava - Rusovce , Bratislava - Nové Mesto , Pezinok , Bratislava - Dúbravka , Štefanová , Modra , Jakubov , Svätý Jur , Chorvátsky Grob , Bratislava - Záhorská Bystrica , Slovenský Grob , Bratislava - Devín , Marianka , Zálesie , Bratislava - Vajnory , Malacky , Častá , Báhoň , Budmerice , Bratislava - Devínska Nová Ves , Bratislava - Staré Mesto alebo Rohožník .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem