Liptovský Trnovec - Maliarske práce | Instavex

Liptovský Trnovec - Maliarske práce

Aj v lokalite Liptovský Trnovec ponúkame maliarske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj maliarske práce ktoré realizujeme ako pre byty tak aj pre rodinné domy a administratívne priestory. Mnohí ľudia zdieľajú názor, že maľovanie a stierkovanie zvládne každý, ale nie je tomu tak. Je to do určitej miery umenie ktoré dotvára vzhľad celého bytu, domu a preto si na kvalite, prevedení a použitých materiálov treba nechať záležať.
V rámci lokality Žilinský kraj ponúkame maliarske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Kráľova Lehota , Oravská Poruba , Breza , Krpeľany , Malužiná , Mošovce , Malá Čierna , Ružomberok , Partizánska Ľupča , Veľká Čierna , Štefanov nad Oravou , Vysoká nad Kysucou , Jasenovo , Pavčina Lehota , Lietava , Liptovská Anna , Veterná Poruba , Liptovská Porúbka , Vasiľov , Turík , Svrčinovec , Malatiná , Veľké Rovné , Habovka , Ludrová alebo Leštiny .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem