Omšenie - Maliarske práce | Instavex

Omšenie - Maliarske práce

Aj v lokalite Omšenie ponúkame maliarske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj maliarske práce ktoré realizujeme ako pre byty tak aj pre rodinné domy a administratívne priestory. Mnohí ľudia zdieľajú názor, že maľovanie a stierkovanie zvládne každý, ale nie je tomu tak. Je to do určitej miery umenie ktoré dotvára vzhľad celého bytu, domu a preto si na kvalite, prevedení a použitých materiálov treba nechať záležať.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame maliarske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Nováky , Malá Čausa , Vaďovce , Čierna Lehota , Horná Mariková , Zliechov , Hradište , Lehota pod Vtáčnikom , Bodiná , Zemianske Kostoľany , Pochabany , Poluvsie , Trenčianske Teplice , Omastiná , Horná Ves , Diviaky nad Nitricou , Veľké Bierovce , Trenčianske Bohuslavice , Ľutov , Partizánske , Veľká Čausa , Brvnište , Motešice , Krivoklát , Zlatníky alebo Dolné Vestenice .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem