Connection failed: SQLSTATE[HY000] [1040] Too many connections Veľký Čepčín - Rekonštrukcie bytov | Instavex

Veľký Čepčín - Rekonštrukcie bytov | Instavex

Veľký Čepčín - Rekonštrukcie bytov

Aj v lokalite Veľký Čepčín ponúkame rekonštrukcie bytov. Upravíme a prerobíme Vám byt presne podľa Vašich požiadaviek a snov. Rekonštrukcie bytov a ostatných interiérov sú ťažiskovou činnosťou našej firmy. V tejto oblasti poskytujeme komplexné služby. Vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stav, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku. Vďaka nášmu širokému portfóliu prác a certifikácií vieme zabezpečiť kompletnú rekonštrukcia Vášho bytu výlučne našimi vlastnými remeselníkmi. Prerábky bytov realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okoli daných miest.
V rámci lokality Žilinský kraj ponúkame rekonštrukcie bytov aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Dolný Kalník , Dolný Hričov , Radoľa , Uhorská Ves , Nolčovo , Vrútky , Horný Kalník , Likavka , Veľké Rovné , Dolná Tižina , Komjatná , Podvysoká , Liptovské Revúce , Krpeľany , Trstené , Folkušová , Konská , Rudinská , Vyšná Boca , Sklabiňa , Dlhé Pole , Olešná , Horná Lehota , Liptovský Ondrej , Zábiedovo alebo Východná .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem