Rekonštrukcie bytových jadier | Instavex

Rekonštrukcie bytových jadier

Umakartové jadra sa nachádzajú vo väčšine panelových domov. Životnosť pôvodných umakartových jadier už dávno vypršala a už dávno nespĺňajú technické normy a samozrejme kultúru moderného bývania. Pôvodná konštrukcia je zhotovená z umakartu a oceľovej alebo drevenej konštrukcie pričom sú použité staré vodovodné rozvody a staré el. hliníkové rozvody. Prerábky bytových jadier realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okoli daných miest.

Jadrá rozdeľujeme podľa typu: T, E, F, H, A a priechodne jadra. Rekonštrukcia bytového jadra trvá 4 – 5 dni, Na rekonštrukcií diela sa pri týchto rekonštrukciách zúčastňujú dvaja pracovníci pričom na byt dochádza elektrikár, kúrenár alebo ďalší pracovníci podľa potreby.

V bytových jadrách sa vedia robiť podľa požiadaviek klienta naviac murované police, murované pulty, sadrokartónové podhľady, vkladanie sklobetónu, rozširovanie priečok za predpokladu neporušenia statiky, závesné wc, bidet, umývadlo vo wc alebo podomiétkové systémy.

Nové jadro vymurujeme zo 7,5 cm ytongu s ktorého sú postavené obvodové steny nového jadra. Pri rekonštrukcií sa robia úplne nové rozvody vody a odpadov ktoré sú napojené priamo od stupačky preto sa jedná o úplne nové vetvy a samozrejmosťou je aj nová elektroinštalácia ktorá je ťahaná podľa novej dispozície pričom všetky rozvody sú medené.

 

Stručný priebeh prác pri rekonštrukcií Bytových jadier a kúpeľní

1. deň
Demolačné práce Realizujeme búracie a demolačné práce, murárske práce a navozenie stavebných materiálov
2. deň
Vodo a elektroinštalačné práce Realizujú sa vodoinštalačné, elektroinštalačné práce, omietky a zrovnanie stien pod obklad a dlažbu
3. - 4. deň
Obkladanie, inštalácia sanity Realizujú sa obkladačské práce, škárovanie obkladu, inštalácia sanity ako vane, umývadla, wc, sprch. kúty
5. deň
Dokončovanie a odovzdanie Realizujú sa dokončovacie práce, kompletizácia diela, silikonovanie a následne odskúšanie, odovzdanie a vyúčtovanie diela
Ak má klient záujem pri rekonštrukcií jadra alebo kúpeľne aj o maliarske práce tak tie je možné vykonať najskôr až v nasledujúcom týždni pre technologické postupy, aby preschli omietky na stenách. Počas rekonštrukcie je priebeh a kvalita práce pravidelné kontrolovaná vedúcim pracovníkom našej spoločnosti.
Službu rekonštrukcie bytových jadier ponúkame až v 5 krajoch. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť napríklad aj obyvatelia v týchto mestách a obciach: Zlaté Moravce , Vysoká pri Morave , Oslany , Beňadovo , Vyšný Kubín , Bratislava - Karlova Ves , Lužany , Zbehy , Trstené , Diaková , Podkylava , Bíňovce , Rovinka , Terchová , Orechová Potôň , Mierovo , Oreské , Drietoma , Obid , Dolný Lieskov , Farná , Radoľa , Klasov , Ondrejovce , Merašice alebo Pozba .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem