Rekonštrukcie kúpeľní | Instavex

Rekonštrukcie kúpeľní

Rekonštrukcia panelovej kúpeľne sa moc nelíši od rekonštrukcie umakartového jadra preto aj postup prác je veľmi podobný. Hlavný rozdiel je, že sa nemusia murovať nové steny kúpeľne ako je to pri umakartovom jadre, ale namiesto toho je potrebné osekať obklad a pôvodné steny vyrovnať tak, aby sa ne dal obložiť nový obklad. Prerábky kúpeľní realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okolí daných miest.

Pri rekonštrukcií sa robia úplne nové rozvody vody a odpadov ktoré sú napojené priamo od stupačky preto sa jedná o úplne nové vetvy a samozrejmosťou je aj nová elektroinštalácia ktorá je ťahaná podľa novej dispozície pričom všetky rozvody sú medené.

Rekonštrukcia kúpeľne trvá 4 – 5 dní, Na rekonštrukcií diela sa pri týchto rekonštrukciách zúčastňujú dvaja pracovníci pričom na byt dochádza elektrikár, kúrenár alebo ďalší pracovníci podľa potreby.

Do kúpeľní sa vedia robiť podľa požiadaviek klienta naviac murované police, murované pulty, sadrokartónové podhľady, vkladanie sklobetónu, rozširovanie priečok za predpokladu neporušenia statiky, závesné wc, bidet, umývadlo vo wc alebo podomietkové systémy.

Stručný priebeh prác pri rekonštrukcií Bytových jadier a kúpeľní

1. deň
Demolačné práce Realizujeme búracie a demolačné práce, murárske práce a navozenie stavebných materiálov
2. deň
Vodo a elektroinštalačné práce Realizujú sa vodoinštalačné, elektroinštalačné práce, omietky a zrovnanie stien pod obklad a dlažbu
3. - 4. deň
Obkladanie, inštalácia sanity Realizujú sa obkladačské práce, škárovanie obkladu, inštalácia sanity ako vane, umývadla, wc, sprch. kúty
5. deň
Dokončovanie a odovzdanie Realizujú sa dokončovacie práce, kompletizácia diela, silikonovanie a následne odskúšanie, odovzdanie a vyúčtovanie diela
Ak má klient záujem pri rekonštrukcií jadra alebo kúpeľne aj o maliarske práce tak tie je možné vykonať najskôr až v nasledujúcom týždni pre technologické postupy, aby preschli omietky na stenách. Počas rekonštrukcie je priebeh a kvalita práce pravidelné kontrolovaná vedúcim pracovníkom našej spoločnosti.
Službu rekonštrukcie kúpeľní ponúkame až v 5 krajoch. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť napríklad aj obyvatelia v týchto mestách a obciach: Oľdza , Horná Mariková , Lazany , Podbranč , Obid , Báč , Zubák , Čachtice , Kútniky , Tekolďany , Bajtava , Počarová , Bánov , Zlaté Moravce , Chvojnica , Livina , Kostolné , Skýcov , Čaradice , Dolná Poruba , Lopušné Pažite , Zlaté Klasy , Krakovany , Háj , Koniarovce alebo Lúčnica nad Žitavou .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem