Adamovské Kochanovce - Rekonštrukcie kúpeľní | Instavex

Adamovské Kochanovce - Rekonštrukcie kúpeľní

Aj v lokalite Adamovské Kochanovce ponúkame rekonštrukcie kúpeľní. Rekonštrukcia panelovej kúpeľne sa moc nelíši od rekonštrukcie umakartového jadra preto aj postup prác je veľmi podobný. Hlavný rozdiel je, že sa nemusia murovať nové steny kúpeľne ako je to pri umakartovom jadre, ale namiesto toho je potrebné osekať obklad a pôvodné steny vyrovnať tak, aby sa ne dal obložiť nový obklad. Prerábky kúpeľní realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okolí daných miest.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame rekonštrukcie kúpeľní aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Lúka , Jasenica , Livinské Opatovce , Kalnica , Kľačno , Veľká Hradná , Seč , Bzince pod Javorinou , Klieština , Slavnica , Trenčianska Teplá , Tužina , Nováky , Trenčianske Mitice , Melčice - Lieskové , Veľké Bierovce , Svinná , Brezová pod Bradlom , Višňové , Dubnica nad Váhom , Trenčianske Teplice , Uhrovské Podhradie , Hôrka nad Váhom , Ješkova Ves , Počarová alebo Dolná Mariková .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem