Šaľa - Rekonštrukcie kúpeľní | Instavex

Šaľa - Rekonštrukcie kúpeľní

Aj v lokalite Šaľa ponúkame rekonštrukcie kúpeľní. Rekonštrukcia panelovej kúpeľne sa moc nelíši od rekonštrukcie umakartového jadra preto aj postup prác je veľmi podobný. Hlavný rozdiel je, že sa nemusia murovať nové steny kúpeľne ako je to pri umakartovom jadre, ale namiesto toho je potrebné osekať obklad a pôvodné steny vyrovnať tak, aby sa ne dal obložiť nový obklad. Prerábky kúpeľní realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okolí daných miest.
V rámci lokality Nitrianský kraj ponúkame rekonštrukcie kúpeľní aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Malá nad Hronom , Horné Chlebany , Nýrovce , Horné Obdokovce , Veľký Lapáš , Malé Kozmálovce , Nový Tekov , Hontianske Trsťany , Mojmírovce , Tovarníky , Veľké Kozmálovce , Plavé Vozokany , Malé Chyndice , Cabaj - Čápor , Plášťovce , Podlužany , Kráľová nad Váhom , Jarok , Kolta , Jelenec , Nitra , Svätoplukovo , Podhradie , Kuraľany , Ipeľský Sokolec alebo Topoľčianky .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem