Borinka - Sádrokartonárske práce | Instavex

Borinka - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Borinka ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Viničné , Čataj , Blatné , Most pri Bratislave , Kostolná pri Dunaji , Dubová , Modra , Pernek , Zohor , Bratislava - Jarovce , Bratislava - Dúbravka , Hurbanova Ves , Boldog , Rohožník , Budmerice , Vištuk , Hrubý Šúr , Plavecký Štvrtok , Dunajská Lužná , Marianka , Bratislava - Vrakuňa , Bratislava - Záhorská Bystrica , Nový Svet , Studienka , Báhoň alebo Bratislava - Podunajské Biskupice .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem