Hamuliakovo - Sádrokartonárske práce | Instavex

Hamuliakovo - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Hamuliakovo ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Báhoň , Bratislava - Lamač , Most pri Bratislave , Bratislava - Devín , Kráľová pri Senci , Čataj , Rovinka , Tomášov , Slovenský Grob , Viničné , Malinovo , Limbach , Vlky , Bratislava - Vajnory , Doľany , Ivanka pri Dunaji , Kuchyňa , Bratislava - Záhorská Bystrica , Pernek , Bratislava - Vrakuňa , Vysoká pri Morave , Hrubá Borša , Kostolište , Bratislava - Karlova Ves , Bratislava - Nové Mesto alebo Píla .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem