Kalinkovo - Sádrokartonárske práce | Instavex

Kalinkovo - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Kalinkovo ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Nová Dedinka , Vysoká pri Morave , Modra , Bratislava - Devín , Plavecký Štvrtok , Bratislava - Rusovce , Šenkvice , Jablonec , Bratislava - Podunajské Biskupice , Gajary , Budmerice , Bratislava - Ružinov , Viničné , Záhorská Ves , Zálesie , Igram , Hurbanova Ves , Studienka , Vlky , Kuchyňa , Malacky , Čataj , Bernolákovo , Závod , Svätý Jur alebo Chorvátsky Grob .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem