Lúčnica nad Žitavou - Sádrokartonárske práce | Instavex

Lúčnica nad Žitavou - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Lúčnica nad Žitavou ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Nitrianský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Hosťová , Bádice , Bajtava , Dulovce , Veľké Kosihy , Horný Pial , Kravany nad Dunajom , Ipeľské Úľany , Nitrianska Streda , Hronovce , Dvory nad Žitavou , Podhorany , Iža , Malý Cetín , Rybník , Velčice , Krtovce , Čaradice , Kamenný Most , Bátorove Kosihy , Dolné Obdokovce , Telince , Malé Chyndice , Žemberovce , Jarok alebo Jasová .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem