Prusy - Sádrokartonárske práce | Instavex

Prusy - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Prusy ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Nová Lehota , Čereňany , Veľké Bierovce , Dolné Vestenice , Malé Kršteňany , Veľké Uherce , Podlužany , Sverepec , Horná Poruba , Horné Naštice , Tuchyňa , Bohunice , Veľké Chlievany , Trenčianske Mitice , Partizánske , Horná Breznica , Nitrianske Pravno , Dolná Poruba , Brezolupy , Omastiná , Skačany , Zubák , Soblahov , Nitrianske Rudno , Slavnica alebo Trenčianske Bohuslavice .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem