Šajdíkove Humence - Sádrokartonárske práce | Instavex

Šajdíkove Humence - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Šajdíkove Humence ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Trnavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Vrádište , Jablonica , Lopašov , Dolné Zelenice , Dvorníky , Brodské , Lakšárska Nová Ves , Sládkovičovo , Šajdíkove Humence , Sekule , Radošovce , Potônske Lúky , Bodíky , Jurová , Bučany , Kľačany , Jelka , Hviezdoslavov , Gabčíkovo , Veľké Orvište , Koválovec , Dechtice , Veľká Mača , Sokolovce , Smolinské alebo Kráľov Brod .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem