Stupava - Sádrokartonárske práce | Instavex

Stupava - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Stupava ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Vlky , Malinovo , Stupava , Bratislava - Petržalka , Bratislava - Devín , Bratislava - Nové Mesto , Plavecký Mikuláš , Slovenský Grob , Kuchyňa , Bratislava - Rača , Pernek , Láb , Jablonec , Veľké Leváre , Hamuliakovo , Nová Dedinka , Záhorská Ves , Častá , Vištuk , Hurbanova Ves , Doľany , Štefanová , Bratislava - Záhorská Bystrica , Jakubov , Báhoň alebo Bratislava - Vajnory .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem