Veľké Držkovce - Sádrokartonárske práce | Instavex

Veľké Držkovce - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Veľké Držkovce ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Bojnice , Vrchteplá , Zemianske Kostoľany , Kocurany , Ľutov , Slatinka nad Bebravou , Brodzany , Dolné Vestenice , Krivosúd - Bodovka , Šišov , Nadlice , Diviaky nad Nitricou , Nitrianske Sučany , Uhrovec , Tuchyňa , Haluzice , Horná Breznica , Brezová pod Bradlom , Zubák , Očkov , Nitrianske Rudno , Pružina , Selec , Lednické Rovne , Modrovka alebo Neporadza .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem