Vysoká pri Morave - Sádrokartonárske práce | Instavex

Vysoká pri Morave - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Vysoká pri Morave ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Pezinok , Plavecké Podhradie , Hamuliakovo , Hurbanova Ves , Gajary , Malacky , Stupava , Láb , Bratislava - Rusovce , Rovinka , Záhorie (vojenský obvod) , Nový Svet , Slovenský Grob , Bratislava - Nové Mesto , Bratislava - Rača , Rohožník , Bratislava - Čunovo , Blatné , Vysoká pri Morave , Hrubý Šúr , Tomášov , Vinosady , Jakubov , Dubová , Miloslavov alebo Čataj .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem