Záhorie (vojenský obvod) - Sádrokartonárske práce | Instavex

Záhorie (vojenský obvod) - Sádrokartonárske práce

Aj v lokalite Záhorie (vojenský obvod) ponúkame sádrokartonárske práce. Naša spoločnosť zastrešuje aj sadrokartónové práce ktoré realizujeme pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Sadrokartón v súčasnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernom stavebníctve hlavne pri rekonštrukciách bytov, starších domov a novostavbách.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame sádrokartonárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Plavecký Mikuláš , Bratislava - Záhorská Bystrica , Slovenský Grob , Bernolákovo , Jakubov , Jablonové , Píla , Šenkvice , Bratislava - Vrakuňa , Limbach , Dunajská Lužná , Gajary , Častá , Marianka , Plavecké Podhradie , Pernek , Malinovo , Rovinka , Sološnica , Záhorská Ves , Senec , Bratislava - Čunovo , Bratislava - Rača , Bratislava - Devínska Nová Ves , Studienka alebo Hamuliakovo .

Partneri
Instavex s.r.o.

Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier, kúpeľní, elektroinštalačné práce.

Ponúkame BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady, dlažby, sanitu vieme zabezpečiť až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Rekonštrukcie realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem