Úvod | Instavex

Tvorímepriestor
Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase

Komplexná ponuka

  • Bezplatné obhliadky a cenové ponuky
  • Bytové jadra a kúpeľne do 5 dní
  • Rekonštrukcie realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom kraji
Služby ktoré vám ponúkame Pomôžeme vám vytvoriť priestor ktorý si zamilujete
Návrh riešenia
presne podľa Vašich požiadaviek a snov. Rekonštrukcie bytov a ostatných interiérov sú ťažiskovou činnosťou našej firmy. V tejto oblasti poskytujeme komplexné služby. Vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stav, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku. Prerábky bytov a prerábky bytových jadier a kúpeľní realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.
Cenová ponuka
Na základe oslovenia je s klientom dohodnutá obhliadka bytu, domu, kúpeľne alebo jadra pričom obhliadka a cenová ponuka je bezplatná a nezáväzná. Pri obhliadke si pozrieme aktuálny stav danej rekonštrukcie a na základe Vašich požiadaviek a predstáv Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku do 3 pracovných dní. Prerábky bytov a prerábky bytových jadier a kúpeľní realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.
Zameriavame sa
hlavne na rekonštrukčné práce pričom zastrešujeme komplexne všetky potrebné práce a služby pri rekonštrukciách preto je náš pracovný tím zostavený zo 16 zamestnancov. Vďaka odborne zaškoleným pracovníkom a ich neustálom kvalifikovaní v tejto oblasti garantujeme vysokú efektivitu a profesionalitu práce na najvyššej úrovni. Prerábky bytov a prerábky bytových jadier a kúpeľní realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.

Partneri
Instavex s.r.o.

Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier, kúpeľní, elektroinštalačné práce.

Ponúkame BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady, dlažby, sanitu vieme zabezpečiť až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Rekonštrukcie realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00