Bratislava - Rača - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Bratislava - Rača - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Bratislava - Rača ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Bratislava - Staré Mesto , Vlky , Borinka , Nová Dedinka , Studienka , Záhorská Ves , Záhorie (vojenský obvod) , Bratislava - Petržalka , Marianka , Bratislava - Devínska Nová Ves , Senec , Rohožník , Bratislava - Karlova Ves , Bratislava - Dúbravka , Doľany , Tureň , Bratislava - Záhorská Bystrica , Modra , Suchohrad , Bratislava - Nové Mesto , Kuchyňa , Bratislava - Ružinov , Bratislava - Čunovo , Bratislava - Vajnory , Kalinkovo alebo Lozorno .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem