Hlboké - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Hlboké - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Hlboké ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Trnavský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Trstená na Ostrove , Dolný Chotár , Čierna Voda , Šípkové , Holice , Čiližská Radvaň , Tepličky , Kostolné Kračany , Medveďov , Pusté Úľany , Dobrohošť , Kátlovce , Vrbové , Pastuchov , Dolné Orešany , Koplotovce , Sereď , Popudinské Močidľany , Merašice , Kyselica , Ducové , Jelka , Abrahám , Horné Orešany , Malá Mača alebo Šoporňa .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem