Hlboké nad Váhom - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Hlboké nad Váhom - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Hlboké nad Váhom ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Žilinský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Martin , Podhorie , Radoľa , Nová Bystrica , Svrčinovec , Malatiná , Predmier , Dunajov , Rakša , Liptovská Anna , Horný Kalník , Raková , Lazisko , Turie , Socovce , Karlová , Maršová - Rašov , Hričovské Podhradie , Malatíny , Zbyňov , Beňadiková , Nižná , Blažovce , Liptovský Mikuláš , Jalovec alebo Liptovská Teplá .

Partneri
Instavex s.r.o.

Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier, kúpeľní, elektroinštalačné práce.

Ponúkame BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady, dlažby, sanitu vieme zabezpečiť až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Rekonštrukcie realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem