Hrubá Borša - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Hrubá Borša - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Hrubá Borša ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Plavecký Mikuláš , Pernek , Svätý Jur , Čataj , Píla , Kostolná pri Dunaji , Limbach , Bratislava - Vajnory , Tureň , Malacky , Reca , Nový Svet , Veľký Biel , Bernolákovo , Vlky , Závod , Bratislava - Devínska Nová Ves , Dunajská Lužná , Bratislava - Nové Mesto , Most pri Bratislave , Jablonec , Bratislava - Staré Mesto , Záhorie (vojenský obvod) , Vištuk , Rovinka alebo Bratislava - Karlova Ves .
Notice: Undefined index: productttt in /var/www/clients/client1286/web3682/web/core/core.php on line 183 
Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1286/web3682/web/temps/header.php:70) in /var/www/clients/client1286/web3682/web/code/site-stats.php on line 60