Kamenica nad Hronom - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Kamenica nad Hronom - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Kamenica nad Hronom ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Nitrianský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Biskupová , Bíňa , Iňa , Beša , Nevidzany , Hontianske Trsťany , Pastovce , Norovce , Lužianky , Vráble , Lipovník , Horné Štitáre , Šurany , Žirany , Svätý Peter , Hurbanovo , Veľké Chyndice , Sokolce , Veľké Kosihy , Sikenica , Hronské Kľačany , Hronské Kosihy , Jasová , Žemliare , Veľké Dvorany alebo Santovka .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem