Kostolná pri Dunaji - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Kostolná pri Dunaji - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Kostolná pri Dunaji ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Veľké Leváre , Suchohrad , Ivanka pri Dunaji , Bratislava - Staré Mesto , Bratislava - Podunajské Biskupice , Veľký Biel , Bratislava - Záhorská Bystrica , Svätý Jur , Bratislava - Karlova Ves , Šenkvice , Záhorská Ves , Vištuk , Bratislava - Devínska Nová Ves , Bratislava - Lamač , Hrubý Šúr , Borinka , Bratislava - Rusovce , Bratislava - Rača , Plavecké Podhradie , Dubová , Boldog , Bratislava - Nové Mesto , Pezinok , Vlky , Reca alebo Lozorno .

Partneri
Instavex s.r.o.

Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier, kúpeľní, elektroinštalačné práce.

Ponúkame BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady, dlažby, sanitu vieme zabezpečiť až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Rekonštrukcie realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem