Lehota pod Vtáčnikom - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Lehota pod Vtáčnikom - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Lehota pod Vtáčnikom ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Krivosúd - Bodovka , Poriadie , Pobedim , Slopná , Sádočné , Stará Turá , Bukovec , Haláčovce , Slavnica , Čachtice , Moravské Lieskové , Červený Kameň , Čelkova Lehota , Veľké Držkovce , Lehota pod Vtáčnikom , Cigeľ , Rybany , Veľké Uherce , Kšinná , Dlžín , Valaská Belá , Bohunice , Bošáca , Šišov , Bolešov alebo Radobica .

Partneri
Instavex s.r.o.

Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier, kúpeľní, elektroinštalačné práce.

Ponúkame BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady, dlažby, sanitu vieme zabezpečiť až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Rekonštrukcie realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom kraji a blízkom okolí.

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem