Malacky - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Malacky - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Malacky ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Gajary , Limbach , Svätý Jur , Bratislava - Petržalka , Zálesie , Kaplna , Bratislava - Staré Mesto , Hurbanova Ves , Nová Dedinka , Vysoká pri Morave , Bratislava - Devín , Kostolná pri Dunaji , Budmerice , Šenkvice , Ivanka pri Dunaji , Bernolákovo , Bratislava - Nové Mesto , Malinovo , Rohožník , Dubová , Igram , Most pri Bratislave , Bratislava - Jarovce , Záhorie (vojenský obvod) , Tomášov alebo Záhorská Ves .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem