Oščadnica - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Oščadnica - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Oščadnica ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Žilinský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Liptovská Lúžna , Súľov - Hradná , Turie , Gbeľany , Kysucký Lieskovec , Lietavská Svinná - Babkov , Petrovice , Liptovský Ondrej , Beňadiková , Liptovská Osada , Podtureň , Kraľovany , Trstené , Sklabiňa , Námestovo , Nededza , Turík , Dlhá nad Oravou , Makov , Veličná , Vlachy , Raková , Hôrky , Trebostovo , Malužiná alebo Ležiachov .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem