Visolaje - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Visolaje - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Visolaje ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Trenčiansky kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Košariská , Klátova Nová Ves , Dulov , Nová Bošáca , Dolná Breznica , Ostratice , Drietoma , Lubina , Veľká Hradná , Trenčianske Mitice , Bánovce nad Bebravou , Brestovec , Sádočné , Dolné Vestenice , Adamovské Kochanovce , Prusy , Skačany , Rudník , Bodiná , Stará Turá , Tužina , Kočovce , Horné Naštice , Dubnica nad Váhom , Chocholná - Velčice alebo Poriadie .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem