Vysoká nad Kysucou - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Vysoká nad Kysucou - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Vysoká nad Kysucou ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Žilinský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Leštiny , Šútovo , Petrovice , Karlová , Horná Lehota , Zákamenné , Krásno nad Kysucou , Malý Čepčín , Štefanov nad Oravou , Liptovská Kokava , Lietava , Lopušné Pažite , Nezbudská Lúčka , Turčianska Štiavnička , Smrečany , Liptovská Osada , Divina , Dolný Hričov , Kláštor pod Znievom , Hričovské Podhradie , Vrútky , Staškov , Partizánska Ľupča , Ľubeľa , Huty alebo Brezovica .
Notice: Undefined index: productttt in /var/www/clients/client1286/web3682/web/core/core.php on line 183 
Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1286/web3682/web/temps/header.php:70) in /var/www/clients/client1286/web3682/web/code/site-stats.php on line 60