Záhorská Ves - Vodoinštalačné a kúrenárske práce | Instavex

Záhorská Ves - Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Aj v lokalite Záhorská Ves ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce. Naša spoločnosť realizuje kompletné kurenárske, plynoinštalačné a vodoinštalačné práce pre byty, rodinné domy a administratívne priestory. Používame iba moderné materiály a technológie pre jednotlivé inštalácie.
V rámci lokality Bratislavský kraj ponúkame vodoinštalačné a kúrenárske práce aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Svätý Jur , Záhorská Ves , Pezinok , Bernolákovo , Bratislava - Staré Mesto , Hrubý Šúr , Bratislava - Vrakuňa , Bratislava - Petržalka , Pernek , Veľký Biel , Bratislava - Čunovo , Vysoká pri Morave , Plavecký Štvrtok , Bratislava - Jarovce , Veľké Leváre , Sološnica , Hamuliakovo , Budmerice , Závod , Lozorno , Rohožník , Marianka , Nový Svet , Bratislava - Nové Mesto , Častá alebo Reca .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem